Son Haberler
Anasayfa / Etiket Arşivi: akp

Etiket Arşivi: akp

ERBAKAN HOCANIN YOLDAŞLARI

                 Merhum Necmettin Erbakan tam bir dava adamıydı. Onun şakirtleri de öyle olmalıydı. Sn. Recep Tayyip Erdoğan da bir inşa adamıdır. Muhafazakâr devrimci sağ politika, refah; sol siyaset, ideolojik söylemdir. Sn. Recep Tayyip Erdoğan da proje adamı olduğunu her daim göstermiştir. Bunu ürettiklerinde de görebilirsiniz. İnsana dokunan onlarca proje, onu seçim şampiyonu yapmıştır. Halkımız da gördüğüne inanmaktadır. Politik inandırıcılık ... Devamını Oku »

HAMSİ KAVAĞA ÇIKTI

                  Giresun ‘da , gerçekleşmesi zor olanı ya da olmazı anlatmak için , yukarıdaki deyim kullanılır . İktidarın yerel seçim sınavı böyle oldu . 17 Aralıktan beri süre gelen ; kaset , montaj , bant vs . ne kadar bel altı yöntem varsa , bu seçimde denendi . İşin bir de yerli  cenahtan gelmesi , iktidarı tam bir şoka ... Devamını Oku »

DEĞİŞEN PARADİGMA

                   Başbakan iktidarının onuncu yılını kutladı .İngiltere eski başbakanı Demir Leydi’nin ölümü bana iktidarının onuncu yılını kutlayan Başbakanı hatırlattı . Rahmetli Menderes’ten bu yana on yıl üst üste başbakanlık yapan politikacımız yok . İktidarın politik ömrü için , on yıl uzun bir süre . İktidarı bırakıp kaçan şen ortakları hala hatırlıyor bu halk . Banka batırıp , ülkeyi ... Devamını Oku »